IvoRGB.jpg

Ivo Roovers

Commercieel Directeur
ivo@supersky.nl
06 31 90 81 49
LinkedIn

LaurensRGB.jpg

Laurens Tjallema

Operationeel Directeur
laurens@supersky.nl
06 31 91 47 10
LinkedIn

MarkRGB.jpg

Mark Romme

Creative / Project Manager
mark@supersky.nl
06 31 91 49 93
LinkedIn

GeertjeRGB.jpg

Geertje van Trier

Art Director
geertje@supersky.nl
06 50 64 64 83
LinkedIn

AstridRGB.jpg

Astrid Spraakman

Producer
astrid@supersky.nl
06 27 45 67 96
LinkedIn

JawadRGB.jpg

Jawad Maakor

Videographer
jawad@supersky.nl
LinkedIn

ObieRGB.jpg

Oholiab ‘Obie’ A-Muteb

Video Creative
obie@supersky.nl
LinkedIn

Lola_RGB.jpg

Lola

Chief Security Officer
Insta: @ha.lola.thelabrador

CR6A8333zw.jpg

STAGE

We hebben een enthousiast team met stagiairs. Wil jij ook proberen een plekje te bemachtigen bij Supersky? Kijk snel op onze stagepagina!

2S2A5941.jpg

IKONS

...en we hebben een zusterbedrijf, IKONS, zij plaatsen Marketing / Projectmanagers bij de leukste bedrijven, ga zeker eens kijken!